Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Escape Room

Escape Room Zapraszamy do Domu Kłódek, w którym przygotowana jest dla Ciebie moc atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 atrakcyjnych pokoi. Gra typu Escape Room to rozrywka na największym poziomie dla młodych i nie co starszych. Nasz lokal to niezwykłe miejsce, w którym króluje logika i bogata wyobraźnia. Zapewniamy przystępne ceny i pokoje o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Tu każdy zrozumie, że dobra zabawa to podstawa.

Escape Room to gra która polega na na wyjaśnianiu łamigłówek. Priorytetem każdej rozgrywki, ustalonej na czas 60 minut jest wyszukanie klucza do zamkniętych drzwi. Łącząc siły próbujecie odszyfrowywać kolejne zamki i rozwiązywać co raz to trudniejsze kody. Czas nie jest tu Waszym sprzymierzeńcem. Przygotowaliśmy dla Was pasjonujące scenariusze i niekonwencjonalne rozwiązania. Mistrz Gry, czuwający nad Waszą drużyną, prowadzi całą rozgrywkę od chwili zamknięcia za Wami drzwi.

Dom Kłódek to energiczne miejsce, w którym otwarta głowa to podstawa. Wstąpcie do nas razem z swoją załogą (od 2 do 7 osób) i zdecydujcie się który pokój Wam najbardziej odpowiada. Czas ucieka! Tik tak, tik tak. Jedynie od Was zależy wynik rozgrywki. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.domklodek-torun.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.domklodek-torun.pl:

Escape Room

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: