Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Fundacja driverprogram - karting dla dzieci

Fundacja driverprogram - karting dla dzieci Jesteśmy wyjątkową fundacją, zajmująca się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich wyścigowych umiejętności. Dysponujemy świetną ekipą kierowców, którzy wiedzą jak dostarczyć wiedzę związaną z jazdą samochodem. W zakresie tworzonych przez polską fundację zajęć wchodzą - kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najbardziej zdolnych czy też półkolonie na stadionie PGE. Podczas wydawanych imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty wyczynowe, które utrzymane są w znakomitym stanie technicznym.

Zapraszamy sponsorów do współpracy.

Zapewniamy między innymi reklamę w obiektach przez nas wykorzystywanych czy też w kanałach komunikacji stosowanych przez naszą organizację. Sponsorom oferujemy podziękowania czy też umieszczenie loga sponsora w każdych materiałach promocyjnych. Zobaczysz że współpraca z nami to naprawę świetny pomysł.
Zachęcamy do nas zarówno pasjonatów wyścigów jak i sponsorów. Tym pierwszym zapewniamy wsparcie i darmowe zajęcia kartingowe, a sponsorom reklamę.

Szczegóły strony www.driverprogram.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.driverprogram.pl:

Fundacja driverprogram - karting dla dzieci

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 14 Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: