Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Jazda defensywna

Jazda defensywna Celem szkolenia jazdy defensywnej jest nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji na drogach. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi specjaliści omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem.
Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która wpływa na lepszą widoczność w czasie jazdy. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę ograniczonego zaufania w relacji do innych kierowców, a także przećwiczyć bezpieczne manewry hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich styl jazdy zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i doradzi jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na kursie kwalifikacje.
Kurs jazdy defensywnej poprawia styl prowadzenia samochodu i uczy ekonomii jazdy. Efektem przejścia wszystkich etapów szkolenia jest minimalizacja eksploatacji samochodu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych towarów. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, mają wpływ na poprawę techniki jazdy samochodem.
Nasza szkoła jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Dbamy o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i profesjonalne kursy z zakresu bezpieczeństwa i ekonomii jazdy.

Szczegóły strony www.odtj.net:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.odtj.net:

Jazda defensywna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: