Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin

Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin Developer Lublin firma Multimel skutecznie działa na rynku już od kilkunastu lat. Siedzibę ma w Lublinie.

Początkowo działała przede wszystkim w branży energetycznej. W 2002 roku w w ramach jej usług znalazły się również usługi ogólnobudowlane, przede wszystkim obiektów przemysłowych. Od roku 2014 firma zapoczątkowała inwestycje w w branży budownictwa mieszkaniowego a także komercyjnego, a sprzedaż mieszkań i wynajem lokali użytkowych są obecnie jej kluczowymi sferami działania.

Multimel szczyci się dobrymi cenami jak również świetnym położeniem budynków. Zazwyczaj lokalizacja gwarantuje zarówno spokój okolic podmiejskich jak i prosty dojazd do centrum Lublina. Firma Multimel gwarantuje najwyższy standard usług. Dba o innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości jakości. Multimel to także sprawdzona kadra fachowców, ogromne doświadczenie i szczególna solidność usług. Satysfakcja Klientów jest najistotniejsze, a nowe mieszkania Lublin oferowane przez dewelopera istotnie są wyjątkowo atrakcyjne. Biuro nieruchomości Multimel stawia bowiem na architekturę klasyczną, rozmyślny rozkład pomieszczeń i na tereny zielone w pobliżu. Mieszkania są o różnym metrażu, czasami dwukondygnacyjne. To znakomite warunki zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla ludzi potrzebujących ciszy i harmonii.

Szczegóły strony multimel-nieruchomosci.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę multimel-nieruchomosci.pl:

Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: