Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Poradnia psychologiczna Lublin - Agata Poręba

Poradnia psychologiczna Lublin - Agata Poręba Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronne wsparcie w sytuacji przeżywania trudności dnia codziennego rozlicznego typu zaczynając od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

Agata Poręba jako kompetentny psycholog a także terapeuta pomaga osobom dojrzałym oraz dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel akademicki. Prowadzi dodatkowo współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, jak również projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swojej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy oferuje dodatkowo warsztaty i szkolenia. Gabinet Agaty Poręby warto polecić, ponieważ proponowana przez nią pomoc psychologiczna daje dobre efekty. Wypada również wspomnieć, że Agata Poręba nadal zgłębia swoją wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Poradnia psychologiczna Lublin - Agata Poręba

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: